Sérum na řasy – univerzální kosmetický produkt

Sérum na řasy je jeden z produktů krásy, který může používat jak žena, tak muž. Může být produkt použit i pro stimulaci obočí? Samozřejmě, můžete úspěšně použít sérum na řasy i pro posílení a regeneraci vašeho obočí.

Všechno začíná aplikací. Kořeny řas jsou hydratované a vyživované pouze, pokud je sérum na řasy aplikováno přímo na oční linku. Tato aplikační metoda zajišťuje efektivní a zdravý růst řas. Řasy a obočí mají velmi podobnou strukturu, tedy každé sérum na řasy bude fungovat stejně v obou místech.

Obočí a řasy mají stejnou životnost a strukturu a velmi podobné folikuly.

Hlavní vlasový komponent je karnitin. Je zodpovědný za flexibilitu řasy, jemnost a také udržuje vodu uvnitř vlasového vlákna. Další esenciální ingredience je vitamín D, který stimuluje růst řas. Mnoho sér na řasy je obohaceno o tyto komponenty, jelikož jsou to důležitou složkou pro vylepšení.

Pokud si chcete vylepšit obočí, použijte sérum na řasy s tlustým kartáčkem. Tímto způsobem pokryjete všechny chloupky jedním rychlým pohybem. Používání malého, špičatého kartáčku, který normálně séra na řasy obsahují, by v tomto případě nebyla dobrá volba.

Abyste dosáhli chtěných výsledků, musíte být trpěliví a používat sérum na řasy několik týdnů. Klíčem k úspěchu je systematická aplikace. Snažte se nevynechat žádný den, a pokud se tak stane, použijte sérum na řasy hned, jakmile si to uvědomíte. Po 3 až 4 měsících bude vaše obočí tlustší, tmavší a delší. Každé sérum na řasy je trochu jiné a výrobci dávají specifické instrukce o aplikaci.

Většina produktů funguje nejlépe, pokud jsou aplikovány na čistou suchou pokožku před spaním. Všechny ingredience mají tak čas dostat se hluboko do kůže až ke kořenům řas. Ráno pouze pročešte obočí a aplikujte obvyklý make-up.