SÉRUM NA ŘASY – STOJÍ TO ZA TEN HUMBUK?

Úkolem každého séra na řasy je vyživit a hydratovat krátké a řídké řasy. Díky aktivním činitelům, vitamínům a minerálům je řasový folikul obohacen o všechny esenciální komponenty, které potřebuje k produkci dlouhých a tlustých řas.

Sérum na řasy – kdo by měl zvažovat léčbu?

Pokud jste ztratili řasy kvůli nemoci, nebo jiným zdravotním problémům, sérum na řasy vám rychle pomůže získat nové dlouhé řasy. Budou silnější a delší, než kdy předtím. Možná jsou vaše řasy řídké a poničené díky horkému létu, není lepší způsob, jak je udělat krásnější, než používáním séra na řasy. Každý, kdo prostě není spokojený se svými řasami, by měl tento produkt zkusit. Je důležité si pamatovat, že těhotné a kojící ženy a ti, co prochází chemoterapií nebo radioterapií, by neměli sérum na řasy používat.

Proč stojí zkouška séra na řasy za to?

Existuje několik důvodů. Séra na řasy jsou vysoce efektivní a neinvazivní oproti umělým prodloužením řas. Většina produktů je dostupná běžně a produkty jsou bohaté na přírodní ingredience a esenciální oleje. Díky tomu rostou řasy dlouhé a pokožka kolem očí je velmi jemná a pružná. Za nějaký čas jsou řasy tmavší a méně se lámou. Mezi ty nejběžnější komponenty séra na řasy patří kyselina hyaluronová, keratin, vitamín E a vitamín B5. Všechny produkty byly testovány v nezávislých laboratořích, aby se tak prokázala jejich bezpečnost pro zdraví. Standardní léčba trvá 3 měsíce, ale první výsledky můžeme vidět již po pěti týdnech pravidelného používání. Aby bylo sérum na řasy efektivní, musíme splnit dvě podmínky. Zaprvé, produkt musí být složen z organických, rostlinných a minerálních ingrediencí. Zadruhé, aplikátor by měl být malý a špičatý. Všechny aktivní činitelé by měly být umístěny na oční linku, aby se sérum absorbovalo až ke kořenům řasy. Silné řasové folikuly garantují tlusté a krásné řasy.