REALASH Sérum na řasy

realash

Realash sérum na řasy obsahuje několik vysoce kvalitních a přírodních komponentů, jako například extrakty z rostlin a glycerin. Tyto komponenty regenerují a posilují řasy.

Jakmile se obecný stav malých, nových řas zlepší, pomalu rostou delší.

Je velká škoda, že celková velikost prodloužení řasy se pohybuje pouze okolo 2 mm, ale lidé, kteří hledají hlavně posílení a zlepšení stavu řasy, mohou být spokojeni s Realash i tak. Pokud chcete získat vytoužené výsledky, musíte Realash aplikovat systematicky každý večer jenom na čistou a suchou horní oční linku. Pokud párkrát na aplikaci zapomenete, výsledky se mohou velmi lišit od toho, co jste očekávali. Navíc těhotné a kojící ženy by neměly produkt používat, dále lidé, kteří právě prochází chemoterapií nebo nezletilí, by také sérum na řasy používat neměli. Pokud se bavíme o ceně, Realash stojí okolo £40 za lahvičku se 3ml, což se zdá být jako docela vysoká cena za produkt, který hlavně regeneruje. Určitě stojí za zmínku, že Realash nebyl testován na zvířatech.

Realash INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Plusy

  • Skládá se z několika kvalitních rostlinných ingrediencí
  • Prodlouží řasy o cca 2mm
  • Posiluje a regeneruje
  • Netestováno na zvířatech

Mínusy

  • Vysoká cena
  • Ne každý dosáhne výsledků
  • Pravidelnost používání je nutnost