Léčba řas versus sérum na řasy

Sérum na řasy se doporučuje, pokud jsou vaše řasy řídké a krátké. Je to jedna z těch nejpřirozenějších cest, jak vašim řasám přidat objem a délku. Ovšem je to stále bezpečné, i když máte barvené řasy, nosíte permanentní make-up nebo máte prodloužené řasy?

BARVENÍ ŘAS

Abyste byli dobrým kandidátem na barvení řas, musela by vaše přirozená barva být velmi světlá a ještě se například zesvětlovat, pokud jste vystaveni slunci nebo chemickým látkám v bazénech. Barvení řas udělá vaše oči zářivější a větší. Díky barvení řas vypadají vaše oči tmavší a zářivější. Ovšem efekt barvení není permanentní, Díky této metodě nebudou Vaše řasy vypadat delší, ale tmavá barva přidá vašim očím jiskru. Barvení řas je dobré, pokud jste blonďatá nebo zrzavá, nebo pokud chcete mít tmavší řasy bez používání řasenky. Je to dobrá možnost, pokud jedete na dovolenou a nechcete se zaobírat make-upem. Barva je bezpečná jak pro oči, tak pro pokožku okolo očí. Je důležité, abyste vždy vyhledala profesionála, nikdy si nebarvěte řasy nebo obočí sama doma. Mnoho žen se bojí používat sérum na řasy, pokud mají řasy barvené. Ve skutečnosti však sérum na řasy nijak neovlivňuje barvu na řasách, silné a tlusté řasy pouze zesílí efekt krásných očí.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up se provádí procedurou, při které se pigmenty aplikují do vrstvy kůže, kde vytvoří náznaky barvy, které ve finále vytvoří dojem make-upu. Nejpopulárnější permanentní make-up se dělá u očí, kde se vytvoří linky na horní a dolní oční lince. Vypadá to, jako by daná osoba nosila neustále oční linky. Sérum na řasy aplikované na oční linku nijak neovlivňuje pigmenty v kůži a nezpůsobuje vyblednutí make-upu.

PRODLOUŽENÉ ŘASY

Pokud si necháváte prodloužit vaše řasy, můžete bez problémů používat sérum. Sérum na řasy je bezpečné pro pokožku a nijak nerozpouští přilepené umělé řasy. Studie dokazují, že používání séra řasy posílí a udělá je více odolné proti lámání.